0
0

درباره ما

درباره ما

شرکت آینده سازان شهر ایده آل میهن در سال ۱۳۹۱ به همت گروهی از مشاوران مدیریت و کسب و کار با هدف ارائه خدمات مشاوره و آموزش به کسب و کارها تاسیس گردید، در ابتدای سال ۱۳۹۹ با توجه به گسترش ویروس کرونا، شرکت تصمیم گرفت فعالیت های مشاوره و آموزش خود را بصورت آنلاین توسعه دهد. درهمین راستا سایت تیک سی

 (  TIK30.com )  با شعار هر روز هفته، حتی روزهای تعطیل هم در کنار شما خواهیم بود راه اندازی گردید.

امروزه فضاهای مجازی پرشده از مشاوران کسب و کار، اغلب این افراد با مطالعه و شرکت در دوره های آموزشی، وارد این حوزه گردیده و برخی از این افراد بقدری جوان هستند که نمی توان به رزومه کاری آنها چندان اعتمادی نمود.

ما در مجموعه تیک سی بر این باوریم همچنان که نمی توان از یک فارغ التحصیل حوزه پزشکی انتظارعمل موفقیت آمیز، بلافاصله پس از فارغ التحصیلی را داشت، به استناد آموخته های علمی و بدون کسب تجربه در زمینه مشاوره هم نمی توان به کسب و کارها و شرکت های تولیدی، بازرگانی و خدماتی کمک شایانی نمود. لذا تمامی تلاش مجموعه تیک سی TIK30 بر این است که از مشاوران و منتورهای با تجربه، علی الخصوص افرادی که کار مدیریتی و اجرایی هم انجام داده اند استفاده نماید. لذا به منظور بهره مندی بیشتر مخاطبین از خدمات مجموعه تیک سی TIK30 در ابتدای فرآیند مشاوره ارزیابی های اولیه توسط تیم مربوطه انجام و بعد از تشخیص نیاز مشتری، مشاوریا منتور کارآمد جهت ادامه فرایند مشاوره  یا منتورینگ به متقاضی معرفی می گردد.

در دنیای پر تلاطم امروزی، کسب و کارها در یک فضای عدم اطمینان بسر می برند و همین موضوع تصمیم گیری را برای مدیران شرکت ها و کسب و کارها دشوار نموده است. بهترین راهکار در این فضا، استفاده از مشاوران و منتورهای با تجربه و پیرو آن کاهش ریسک مجموعه ها می باشد. مشاوران مجموعه تیک سی TIK30 با برگزاری جلسات هم اندیشی هفتگی، سعی دارند با به اشتراک گذاری تجربیات خود، ریسک پرمخاطره کسب و کارها و شرکت ها را به حداقل برسانند.

یکی از برنامه های این مجموعه، آموزش های تخصصی مدیریتی به مدیران کسب و کارها به منظور افزایش توان مدیریتی و تجزیه و تحلیل محیط می باشد. سازمان های پیشرو موفقیت شان را مدیون مدیران لایق و مدیران لایق علت پیروزی هایشان را مشاوران لایق می دانند. ما درهر روز ماه در کنار شما هستیم تا تجربیات مدیریتی و اجرایی خود را به بهترین شکل ممکن در اختیارتان قرار دهیم.

به امید ایرانی سرافراز

مدیریت تیک سی

مشاوره متناسب با کسب و کار شما

در کنار آموزش، استفاده از مشاور و منتور با تجربه، سرعت شما را در تصمیم گیری ها بالا برده و باعث رشد سریع کسب و کار شما می گردد.

آموزش اختصاصی

آموزش اختصاصی برای مدیران کسب و کارها
افراد موفق در کنار آموزش های عمومی از دوره های آموزشی اختصاصی برای ارتقاء مهارت های شخصی و مدیریتی خود استفاده می کنند.

محمد مهدی پور | مشاور مدیریت کسب و کار