0
0

انواع خدمات مشاوره کسب و کار

با گسترش فناوری های جدید، انتظارات و نیازهای مشتریان توسعه یافته است. کسب و کارها برای باقی ماندن در این فضای رقابتی باید بتوانند با تغییرات رو به رشد همراه شوند. از طریق مشاوره  می توان برای آینده پیش بینی نشده برنامه ریزی نمود. در ابتدا بهتر است انواع خدمات مشاوره کسب و کار و مشاوره مدیریت کسب و کار تیک سی را شناسایی کنیم تا بتوانیم برای بخش های مختلف از مشاوره مناسب استفاده کنیم. به طور کلی مشاوره کسب و کار می تواند در پنج حوزه عمده برای شرکت ارزش افزوده داشته باشد:

مدیریت و استراتژی

مشاور کسب و کار برای مدیریت و استراتژی شرکت باید درک عمیق و واضحی از بازار هدف داشته باشد و بهترین روش متناسب با صنعت شرکت را ارائه دهد. مشاور مدیریت کسب و کار برای این بخش در زمینه جغرافیای بازار، گسترش سبد محصولات، ارتقا کارایی و سازماندهی مجدد مشاوره می دهد.

تیک سی-مدیریت و استراتژی کسب و کار
مشاوره مدیریت کسب و کار

عملیات در مشاوره کسب و کار

برای افزایش کیفیت و کارایی فرآیندهای تولید می توان از مزایای منتورینگ کسب و کار در حوزه عملیاتی استفاده نمود. منتورینگ کسب و کار به شرکت کمک می کند تا با ایجاد و اجرای فرآیندهای جدید، عملیات را بهبود بخشد. در این جهت، مشاوران با تجربه از طریق مهندسی مجدد فرآیندها، کاهش مراحل و حفظ کیفیت، هزینه ها را کاهش می دهند.

فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات یک حوزه وسیع است و نیاز شدیدی به انواع منتورینگ کسب و کار و مشاوره مدیریت کسب و کار در جذب مخاطبان دارد. مشاور  با ادغام فناوری قدیمی و جدید به شرکت کمک می کند تا نیاز مشتریان داخلی و خارجی را با ارتقا توانایی های منعطف افزایش دهند و مشاور مدیریت کسب و کار به شرکت کمک می کند تا با سازماندهی بهتر تکنولوژی خود در فضای رقابتی باقی بماند.

تیک سی-فناوری اطلاعات

مشاوران تیک سی در رسیدن به اهدافتان در کنار شما هستند !

منابع انسانی در مشاوره کسب و کار

منابع انسانی

مشاور کسب و کار به شرکت کمک می کند تا رضایت کلی کارکنان خود را بهبود بخشد، استعدادهای برتر را جذب کند و عملکرد خود را بهبود بخشد. مشاوران متخصص در زمینه های ارتباطات تجاری و رهبری به شما کمک می کنند تا عملکرد تیم را ارزیابی کنید و با آموزش آن را بهبود بخشید.

بازاریابی در مشاوره کسب و کار

مهم ترین بخش هر شرکت، بازاریابی آن است. باید دقت کنید که تمام اجزای شرکت از جمله برند، کارکنان، ساختمان شرکت، شبکه های اجتماعی و… همگی تحت تاثیر بازاریابی هستند. با مشاوره مدیریت کسب و کار می توان اقدامات و هزینه های موجود در این بخش را با برنامه ریزی مناسب کاهش داد و تعیین نمود که کدام بخش هزینه بیشتر و کدام هزینه کمتری نیاز دارد. علاوه بر این به کمک یک مشاور مدیریت کسب و کار متخصص می توان استراتژی تعامل با مشتریان مختلف، موقعیت جدید بازار و… را تعیین کرد.

مشاوره مدیریت کسب و کار و بازاریابی

تیک سی چه خدماتی به شما ارائه می دهد؟

مجموعه تیک سی(tik30) در زمینه های مختلف هر شرکت، مشاوره کسب و کار ارائه می دهد. برای مثال در زمان اجرای پروژه های مختلف می توان از مشاور مدیریت کسب و کار این مجموعه برای سازماندهی و مدیریت فرآیندهای مختلف استفاده نمود. علاوه بر این مشاوره مدیریت کسب و کار این مجموعه در حوزه هایی مدیریت تغییرات سازمان، حل اختلافات داخلی، پوشش فرهنگی و کاهش هزینه ها فعالیت می کند.

مشاور مدیریت کسب و کار معمولا فردی متخصص و برجسته در زمینه فعالیت شرکت است که در زمینه آکادمیک و نظری نیز تخصص دارد. علاوه بر این نیز برای اجرای تغییرات مستقیم برای رقابت با شرکت های پیشرو نیز از مشاور مدیریت کسب و کار استفاده می شود.

معمولا مشاور کسب و کار دید تازه ای در مورد کسب و کار دارد و حضور یک فرد بیرونی و ارائه ایده می تواند بسیار مفید باشد. مجموعه تیک سی، علاوه بر این موارد در حوزه های مختلف آموزشی، به کمک مشاوران با تجربه خود، بهترین شیوه ها را به نیروی انسانی شرکت جهت اجرای عملیات آموزش می دهند.

دریافت مشاوره رایگان

با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان تیک سی، بهترین انتخاب را در دریافت مشاوره اختصاصی حوزه کسب و کار خود را داشته باشید.

تیک سی-خدمات مشاوره